Grudniowe pudełko od ShinyBox 2018

czwartek, 20 grudnia 2018

Cześć wszystkim! 
Mam już swoje grudniowe pudełko wypełnione po brzegi kosmetykami i przybiegam z recenzją! :) Jesteście ciekawi, co w tym miesiącu znalazłam w swoim pudełku? Zapraszam do czytania. :)


Naturalne oleje w pudełkach ShinyBox to bardzo dobre posunięcie ze strony firmy! :) Można go zużyć do pielęgnacji twarzy, a nawet włosów... :) Produkt na duży plus, tym bardziej, że tego rodzaju oleju jeszcze nie miałam! :)


Produkt na pewno nie spodobał się wielu subskrybentkom, ale tak naprawdę to każdy z nas walczy - od czasu do czasu - z drobnymi zmianami na twarzy: czy to trądzik czy zwykłe krostki, więc taki żel punktowy może pomóc w alarmowych sytuacjach.


Bardzo specyficzny zapach, ale myślę, że na pewno do czegoś zużyję, chociaż na razie nie mam zielonego pojęcia do czego! ;) 


Ta maseczka to jeden z lepszych produktów tego pudełka. Była już kilka miesięcy temu w ShinyBox i cieszę się, że powróciła, bo nadaje twarzy "nowy wygląd". Bardzo mocno polecam :)


To produkt, który zawsze się zużyje, więc dobrze, że znalazł się w pudełku, aczkolwiek nie do końca podoba mi się skład...


Pasta do zębów? Czemu nie! Nigdy jeszcze ich nie było w pudełkach ShinyBox, ale to fajny pomysł, ponieważ dzięki temu możemy poznać nowy produkt i kto wie.. może zmienić dotychczasową pastę do zębów? :)


Koreańska pielęgnacja kojarzy mi się z naturalną pielęgnacja i liczyłam, że ten szampon będzie choć trochę miał dobry skład.. Niestety- silikony, silne detergenty. Szkoda.


To jedyny produkt, którzy pachnie świętami! :) Przepięknie pachnące mydełko jest moim pierwszym, ale na pewno nie ostatnim.


A na koniec mamy cień do powiek od Delia. Cień, który był także w poprzednim pudełko, ale niestety do mnie dojechał cały rozkruszony. Tym razem - udało się i jest cały. :) Kolor jest bardzo fajny, niestety nie przewiduje dobrej pigmentacji.


Ogólnie pudełko jest bardzo fajne. Jak zwykle znalazły się produkty codziennego użytku... Jednak mamy grudzień i liczyłam, że pudełko będzie wypełnione zapachem świąt. Może jakaś paczuszka pierników... Coś mówiącego o zbliżających się świętach. Tego mi zabrakło, ale pudełko naprawdę jest bardzo fajne. Na spokojnie możemy z niego coś podarować swoim bliskim.. :)

TUTAJ ZAMÓWISZ SWOJE PUDEŁKO ----> SHINYBOX

Do następnego!

1 komentarz:

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. :)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia